AKMENS TURGUS, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
AKMENS TURGUS, UAB

AKMENS TURGUS, UAB

Dekoratë stone, Energjia dhe burimet natyrore, Kuriozitetesh, Mallra stone, Përpunimit të gurit +2

Skuodo g. 12
LT-89100, Mažeikiai, Lituani
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 303260052
Ss code siguruesi: 2264654
Ore pune
I-V 9:00-17:00
VI 9:00-14:00

- AKMENS TURGUS, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.akmensturgus.lt

Emri site: Akmens Turgus -

lart

Rrjete sociale


AKMENS TURGUS, UAB Facebook
lart

Shqyrtime

Vlerësim: 5.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
OLAN LT, UAB
GRANITAS, UAB
ARŪNO GAVĖNAVIČIAUS ĮMONĖ, UAB
D. VAREC, UAB
R. Skromano PAMINKLŲ GAMYBA
TECO, UAB
AKMENORIJA, IĮ
V. Jodko individuali veikla
VALSTRA, UAB
BRADA, IĮ
Č. Aimunto įmonė
ALFA IR OMEGA, UAB
AKMENINĖ DOVANA, UAB
DZŪKIJOS GRANITAS, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi AKMENS TURGUS, UAB Karte biznesi